przetwarzanie i przechowywanie danych

Dane stanowią podstawę działania każdego przedsiębiorstwa. Efektywny system przetwarzania i przechowywania danych zapewnia nie tylko stabilność i ciągłość firmy ale również realnie wpływa na poprawę funkcjonowania procesów biznesowych co bezpośrednio przekłada się na większy zysk. Dobrze zaprojektowane rozwiązanie gwarantuje wydajną infrastrukturę IT, która przygotowana jest do realizacji zmiennych potrzeb oraz zapewnia bezpieczeństwo w postaci elastyczności przyszłej rozbudowy w przypadku wzrostu zapotrzebowania na moc obliczeniową lub pamięć. Odpowiedzią na te wymagania są wydajne serwery, niezawodne macierze oraz dedykowane oprogramowanie.

ProLiant_gen11

HPE ProLiant Gen11

HPE rozszerza gamę serwerów HPE ProLiant Gen11 nowej generacji, oferując przełomową wydajność i efektywność przedsiębiorstwom korzystającym z chmury prywatnej i przetwarzającym duże zbiory danych, organizacjom przetwarzającym dane na brzegu sieci oraz dostawcom usług telekomunikacyjnych. Nowe serwery HPE ProLiant Gen11 zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać bezpieczeństwo w świecie hybrydowym. Sposób ich użycia w chmurze jest intuicyjny, a wydajność została zoptymalizowana. Dzięki temu, firmy mogą pozwolić sobie na modernizację i szybsze wprowadzanie innowacji.

Huawei Dorado V6

to bezkompromisowe rozwiązania, które w zależności od modelu przeznaczone są dla małych i średnich (Dorado 3000 V6), dużych przedsiębiorstw (Dorado 5000/6000 V6), a także dla utrzymania usług o znaczeniu krytycznym (Dorado 8000/18000 V6).

Wydajność

Zawsze szybka dzięki innowacyjnemu sprzętowi i architekturom. Doładowany NVMe, innowacyjnym sprzętem i inteligentnym algorytmem FlashLink®, OceanStor Dorado uwalnia pełen potencjał pamięci flash.

Niezawodność

Stała dostępność. Brak problemów. Aplikacje zawsze włączone z pięciowarstwowym niezawodnym układem opartym na SmartMatrix, OceanStor Dorado stosuje wielopoziomowe mechanizmy zapewniające ochronę danych wszędzie, nawet w chmurze.

Przewidywalność

Dzięki zaawansowanym modułom i algorytmom akceleratora AI, pamięć masowa flash OceanStor Dorado pozwala na inteligentne operacje i utrzymanie (O&M) przez cały cykl życia produktu. Innowacyjny model biznesowy pozwala na uniknięcie przerw w świadczeniu usług spowodowanych migracją danych zapewniając niskie koszty operacyjne (OPEX) i płynność pracy.

HPE Primera – Tier 0 Storage

Najinteligentniejsza pamięć masowa oferowana przez HPE do zastosowań o krytycznym zastosowaniu łączy działanie autonomiczne z niesamowitą odpornością i wydajnością.

Macierz wykorzystuje działania autonomiczne do zapewniania przewidywalnej wydajności we właściwej skali, a także konsolidacji wszystkich aplikacji firmy. Dzięki wbudowanej elastyczności i mocy inteligencji HPE InfoSight rozwiązanie HPE Primera oferuje natychmiastowy dostęp do danych z wykorzystaniem pamięci masowej, którą można skonfigurować w parę minut, prosto rozbudować oraz dostarczać jako usługę. A do tego jest objęte gwarancją dostępności na poziomie 100%.

Korzyści:

– 100% dostępności – Wspomagaj swoje aplikacje o znaczeniu krytycznym
– 93% oszczędności czasu – Poznaj autonomiczną infrastrukturę IT i oszczędzaj czas dzięki dedykowanym narzędziom
– 20 minut od instalacji do uruchomienia – szybkie wdrożenie macierzy
– 122% szybsze działanie baz danych Oracle – bezkompromisowa wydajność

HPE Nimble – Tier 1 Storage

Inteligentna, samozarządzająca się pamięć masowa pozwala przeznaczyć zaoszczędzony czas na innowacyjność. Wręcz nie sposób jej się oprzeć.

Koniec z marnotrawstwem czasu na zarządzanie pamięcią masową i rozwiązywanie problemów. Nadszedł czas, aby poprawić jakość pamięci masowej za sprawą elastycznej, nieustannie dostępnej i szybkiej platformy, która obsługuje wszystko — od maszyn wirtualnych, przez kontenery, aż po operacje testowania/tworzenia oprogramowania — z możliwością łatwego rozszerzenia do chmury publicznej.

Korzyści:

– 99,9999% dostępności – Wybierz sprawdzoną platformę dla swoich aplikacji
– 86% problemów rozwiązanych automatycznie – Nowy wymiar wsparcia dzięki HPE InfoSight
– 79% niższe koszty eksploatacji pamięci masowej – Wszystko przy niższym koszcie posiadania infrastruktury

MSA

HPE MSA

Rozwiązanie pamięci masowej klasy podstawowej firmy HPE przyspiesza działanie aplikacji i upraszcza zarządzanie bez nadwerężania budżetu IT.

Wykorzystaj możliwości i łatwość obsługi rozwiązania HPE MSA Gen6 — najnowszą odsłonę macierzy klasy podstawowej firmy HPE, która od ponad dziesięciu lat nie ma sobie równych. Niezrównana łatwość obsługi, szybkość i przystępna cena przy niezawodności klasy biznesowej i wyjątkowo łatwym tworzeniu kopii zapasowych w chmurze sprawiają, że rozwiązanie HPE MSA Gen 6 stanowi właściwy wybór dla małych przedsiębiorstw na całym świecie.

VMware

Światowy lider w zakresie wirtualizacji. Doskonale integruje się z macierzami HPE Primera, Huawei Dorado oraz HPE Nimble.

VMware

VMware Cloud Foundation – Zarządzaj obciążeniami opartymi na maszynach wirtualnych i kontenerach za pomocą naszej platformy chmury hybrydowej, opartej na technologii infrastruktury hiperkonwergentnej pełnego stosu (HCI).

vSan – oprogramowanie do wirtualizacji pamięci masowej, które zapewnia najłatwiejszą drogę do HCI i chmury hybrydowej.

vSphere – Zasil swoje środowisko komputerowe dla nowoczesnych aplikacji, korzystając z dowolnej kombinacji maszyn wirtualnych, kontenerów i Kubernetes dzięki VMware vSphere, wiodącemu w branży oprogramowaniu do wirtualizacji serwerów.

vCenter – zaawansowane oprogramowanie do zarządzania maszynami wirtualnymi, które zapewnia scentralizowaną platformę do kontrolowania środowisk vSphere w celu zapewnienia widoczności w chmurach hybrydowych.

Oferujemy rozwiązania producentów:

HPE
Huawei
IBM
Dell Technologies
Lenovo
Fujitsu
Qnap
VMware
Microsoft
Oracle