bezpieczeństwo sieci

BEZPIECZEŃSTWO SIECI

Rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa sieci oraz bezpieczeństwa danych mają ten sam cel – ochrona przedsiębiorstwa przed utratą danych i przerwaniem ciągłości firmy. W obecnych czasach rosnących zagrożeń przed niepowołanym dostępem do informacji, cyberataków, kradzieżą czy też zaszyfrowaniem danych ochrona zewnętrzna i wewnętrzna sieci staje się jednym z najważniejszych celów działu IT. Prawidłowo dobrane, wdrożone i zarządzane rozwiązania bezpieczeństwa sieci pozwalają na zminimalizowanie ryzyka niepowołanego dostępu do sieci dzięki czemu skutecznie chronią firmę przed zagrożeniem zatrzymania się ich procesów biznesowych.

WatchGuard

to światowy lider w zakresie bezpieczeństwa sieci, bezpiecznego Wi-Fi, uwierzytelniania wieloskładnikowego i network intelligence. Wielokrotnie nagradzane produkty i usługi firmy cieszą się zaufaniem prawie 10 000 sprzedawców i dostawców usług na całym świecie, którzy zabezpieczają ponad 80 000 klientów.

Główne linie produktowe:

– Bezpieczeństwo sieciowe
– Uwierzytelnianie wieloskładnikowe
– Bezpieczna sieć bezprzewodowa

WatchGuard

FortiGate

Fortinet

jest czołowym na świecie dostawcą wysoko wydajnych informatycznych rozwiązań zabezpieczających, które umożliwiają jej klientom ochronę i kontrolę używanej infrastruktury informatycznej. Jej specjalnie opracowane, zintegrowane technologie zabezpieczeń wraz z usługami FortiGuard badającymi zagrożenia zapewniają klientom niezwykle skuteczną ochronę treści dotrzymującą kroku nieustannie rozwijającym się zagrożeniom.

FortiGate

wielofunkcyjna platforma zabezpieczeń zapewniająca niezrównaną wydajność i ochronę przy jednoczesnym uproszczeniu sieci. Fortinet oferuje szeroki wybór modeli, które zaspokoją wszystkie wymagania związane z wdrażaniem — od małych biur, po bardzo duże przedsiębiorstwa, usługodawców i operatorów sieci. Platformy FortiGate łączą system operacyjny FortiOS z procesorami FortiASIC oraz procesorami następnej generacji, dzięki czemu zapewniają kompleksową, skuteczną ochronę sieci. Wszystkie rozwiązania FortiGate obejmują najbogatszy zestaw funkcji ochrony i sieciowych na rynku.

Inne rozwiązania:

– FortiADC
– FortiAnalyzer
– FortiAP
– FortiAuthenticator
– FortiCamera
– FortiClient
– FortiCloud
– FortiDB

– FortiDDoS
– FortiMail
– FortiManager
– FortiSandbox
– FortiToken
– FortiVoice
– FortiWeb
– FortiWiFi

Oferujemy rozwiązania producentów:

WatchGuard
Fortinet