bezpieczeństwo danych

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Ochrona danych to jedno z najważniejszych wyzwań współczesnych przedsiębiorstw. W dobie lawinowego przyrostu i zmienności informacji organizacje i instytucje nie mogą sobie pozwolić na ryzyko ich utraty, a ewentualne odzyskiwanie danych i wznowienie działalności powinno być tak szybkie jak to możliwe. Współczesne rozwiązania backupowe i archiwizacyjne to rozwiązania sprzętowe, które w połączeniu z funkcjonalnościami, takimi jak deduplikacja, oraz dedykowanym oprogramowaniem stanowią o stabilności i bezpieczeństwie ciągłości firmy.

StoreOnce

HPE StoreOnce

Urządzenia do tworzenia kopii zapasowych oferujące prostą, rentowną i elastyczną ochronę danych z możliwością błyskawicznego przywracania danych i integracji aplikacji.

Uprość ochronę danych w hybrydowych środowiskach IT -Zmniejsz koszty, ryzyko i złożoność dzięki platformie ochrony danych przystosowanej do chmury. HPE StoreOnce zapewnia błyskawiczną ochronę centrum danych oraz tanie archiwizowanie i odzyskiwanie po awarii w chmurze, a całe rozwiązanie można skalować od małych zdalnych biur do największych przedsiębiorstw i dostawców usług.

HPE StoreEver

Sprawdzona technologia biblioteki taśmowej umożliwiająca dłuższe przechowywanie danych i tańszą ochronę dla firmy.

Od cyberataków do katastrof naturalnych — liczba sytuacji grożących utratą danych wciąż się zwiększa. Tradycyjna taśmowa pamięć masowa jest nadal mocno pożądana, ponieważ jest opłacalną, skalowalną i bezpieczną metodą przechowywania danych na taśmie. Zapewnia długotrwałą ochronę i utrzymanie istotnych danych, które nie są często wykorzystywane.

StoreEver

Veeam Backup & Replication

Światowy lider w zakresie backupu. Doskonale integruje się z rozwiązaniami HPE StoreOnce i HPE StoreEver.

Veeam

Zmodernizuj firmową ochronę danych i wyeliminuj przestoje dzięki rozwiązaniu Veeam Backup & Replication v11 — niezawodnej platformie typu „4 w 1” obejmującej kopie zapasowe, repliki, migawki pamięci masowej i repliki CDP. Zyskaj szybsze, bardziej elastyczne opcje odzyskiwania i przechowywania, pewną ochronę przed atakami ransomware oraz niespotykaną dotąd odporność na czynniki zewnętrzne dla firm każdej wielkości.

Oferujemy rozwiązania producentów:

HPE
Huawei
IBM
Dell Technologies
Qnap
VMware
Veeam
Red Hat
CommVault
Proofpoint