bezpieczeństwo danych i sieci

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Ochrona danych to jedno z najważniejszych wyzwań współczesnych przedsiębiorstw. W dobie lawinowego przyrostu i zmienności informacji organizacje i instytucje nie mogą sobie pozwolić na ryzyko ich utraty, a ewentualne odzyskiwanie danych i wznowienie działalności powinno być tak szybkie jak to możliwe. Współczesne rozwiązania backupowe i archiwizacyjne to rozwiązania sprzętowe, które w połączeniu z funkcjonalnościami, takimi jak deduplikacja, oraz dedykowanym oprogramowaniem stanowią o stabilności i bezpieczeństwie ciągłości firmy.

StoreOnce

HPE StoreOnce

Urządzenia do tworzenia kopii zapasowych oferujące prostą, rentowną i elastyczną ochronę danych z możliwością błyskawicznego przywracania danych i integracji aplikacji.

Uprość ochronę danych w hybrydowych środowiskach IT -Zmniejsz koszty, ryzyko i złożoność dzięki platformie ochrony danych przystosowanej do chmury. HPE StoreOnce zapewnia błyskawiczną ochronę centrum danych oraz tanie archiwizowanie i odzyskiwanie po awarii w chmurze, a całe rozwiązanie można skalować od małych zdalnych biur do największych przedsiębiorstw i dostawców usług.

HPE StoreEver

Sprawdzona technologia biblioteki taśmowej umożliwiająca dłuższe przechowywanie danych i tańszą ochronę dla firmy.

Od cyberataków do katastrof naturalnych — liczba sytuacji grożących utratą danych wciąż się zwiększa. Tradycyjna taśmowa pamięć masowa jest nadal mocno pożądana, ponieważ jest opłacalną, skalowalną i bezpieczną metodą przechowywania danych na taśmie. Zapewnia długotrwałą ochronę i utrzymanie istotnych danych, które nie są często wykorzystywane.

StoreEver

Veeam Backup & Replication

Światowy lider w zakresie backupu. Doskonale integruje się z rozwiązaniami HPE StoreOnce i HPE StoreEver.

Veeam

Zmodernizuj firmową ochronę danych i wyeliminuj przestoje dzięki rozwiązaniu Veeam Backup & Replication v11 — niezawodnej platformie typu „4 w 1” obejmującej kopie zapasowe, repliki, migawki pamięci masowej i repliki CDP. Zyskaj szybsze, bardziej elastyczne opcje odzyskiwania i przechowywania, pewną ochronę przed atakami ransomware oraz niespotykaną dotąd odporność na czynniki zewnętrzne dla firm każdej wielkości.

BEZPIECZEŃSTWO SIECI

Rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa sieci oraz bezpieczeństwa danych mają ten sam cel – ochrona przedsiębiorstwa przez utratą danych i przerwaniem ciągłości firmy. W obecnych czasach rosnących zagrożeń przed niepowołanym dostępem do informacji, cyberataków, kradzieżą czy też zaszyfrowaniem danych ochrona zewnętrzna i wewnętrzna sieci staje się jednym z najważniejszych celów działu IT. Prawidłowo dobrane, wdrożone i zarządzane rozwiązania bezpieczeństwa sieci pozwalają na zminimalizowanie ryzyka niepowołanego dostępu do sieci dzięki czemu skutecznie chronią firmę przed zagrożeniem zatrzymania się ich procesów biznesowych.

WatchGuard

to światowy lider w zakresie bezpieczeństwa sieci, bezpiecznego Wi-Fi, uwierzytelniania wieloskładnikowego i network intelligence. Wielokrotnie nagradzane produkty i usługi firmy cieszą się zaufaniem prawie 10 000 sprzedawców i dostawców usług na całym świecie, którzy zabezpieczają ponad 80 000 klientów.

Główne linie produktowe:

– Bezpieczeństwo sieciowe
– Uwierzytelnianie wieloskładnikowe
– Bezpieczna sieć bezprzewodowa

WatchGuard

FortiGate

Fortinet

jest czołowym na świecie dostawcą wysoko wydajnych informatycznych rozwiązań zabezpieczających, które umożliwiają jej klientom ochronę i kontrolę używanej infrastruktury informatycznej. Jej specjalnie opracowane, zintegrowane technologie zabezpieczeń wraz z usługami FortiGuard badającymi zagrożenia zapewniają klientom niezwykle skuteczną ochronę treści dotrzymującą kroku nieustannie rozwijającym się zagrożeniom.

FortiGate

wielofunkcyjna platforma zabezpieczeń zapewniająca niezrównaną wydajność i ochronę przy jednoczesnym uproszczeniu sieci. Fortinet oferuje szeroki wybór modeli, które zaspokoją wszystkie wymagania związane z wdrażaniem — od małych biur, po bardzo duże przedsiębiorstwa, usługodawców i operatorów sieci. Platformy FortiGate łączą system operacyjny FortiOS z procesorami FortiASIC oraz procesorami następnej generacji, dzięki czemu zapewniają kompleksową, skuteczną ochronę sieci. Wszystkie rozwiązania FortiGate obejmują najbogatszy zestaw funkcji ochrony i sieciowych na rynku.

Inne rozwiązania:

– FortiADC
– FortiAnalyzer
– FortiAP
– FortiAuthenticator
– FortiCamera
– FortiClient
– FortiCloud
– FortiDB

– FortiDDoS
– FortiMail
– FortiManager
– FortiSandbox
– FortiToken
– FortiVoice
– FortiWeb
– FortiWiFi

Oferujemy rozwiązania producentów:

HPE
IBM
Dell Technologies
Qnap
WatchGuard
Fortinet
f5
VMware
Veeam
Red Hat
CommVault